Zadowolenie naszych klientów jest naszym celem.

TP spółka cywilna Tomasz Szulc, Paweł Szulc

TP Szulc Logo

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną specjalizującą się w budowach domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i budynkach użyteczności publicznej. Rozpoczęliśmy swoją działalność w maju 1999 roku. Do momentu powstania firmy , wspólnicy pracowali w biurach projektów i nadzorach budowlanych na prestiżowych budowach na terenie całej Polski.

TP Szulc Logo

Doświadczenie

Wszystkie inwestycje były wykonywane terminowo i rzetelnie co znajduje odzwierciedlenie w pozyskanych referencjach zamieszczonych na naszej stronie. Realizując liczne inwestycje w zachodniopomorskim (domy jednorodzinne, domy wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej, banki, pensjonaty, apartamentowce oraz centra handlowe) firma uzyskała wysoka pozycję na rynku poprzez wykonywanie zadań rzetelnie, w terminie i z należytymi gwarancjami.

TP Szulc Logo

Kwalifikacje

Posiadamy stosowne uprawnienia do sprawowania nadzoru budowlanego. Realizowane inwestycje ubezpieczamy. Załatwiamy wszelkie formalności związane z uzyskiwaniem pozwoleń na budowę. Weryfikujemy projekty budowlane i pośredniczymy kompetentnie w kontaktach pomiędzy inwestorami a biurami projektów. Najwyższa jakość usług i rozsądne ceny oraz profesjonalne doradztwo to nasz atut.

Wszystkim naszym klientom którzy mają marzenie mieszkać we własnym domu jednorodzinnym lub wielorodzinnym służymy fachowym doradztwem przy wyborze technologii budowy, materiałów budowlanych i projektów . Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i powierzenia nam swoich marzeń.

Masz więcej pytań zadzwoń

Tomasz Szulc
508 106 101
Paweł Szulc
507 083 289

Wyślij Zapytanie.